Pealtvaatajatele

Võistlusautode online-jälgimissüsteemile ligipääs käivitub 21.novembril aadressil www.minurada.ee

Pealvaatajatele mõeldud kaardi ning täpsema info avaldame siin leheküljel hiljemalt 20.11

Avo Sultsi Mälestusvõistlus on traditsiooniliselt toimunud pealtvaatajate jaoks väga ebamugavates tingimustes. Reeglina on karm ilm koos tormi, vihma ja lumega. Põnevatele võistlustrassi lõikudele ligipääs on keeruline, kuid mitte võimatu. ASMV raja äärest leiame me tulihingelised fännid ja sihikindlad offroad-sõltlased. Nad on valmis tundide viisi ootama kontrollpunktis võistlusautode lähenemist. Nad on nagu indiaanlastes jäljekütid - suudavad tuvastada pelgalt maas olevate jälgede põhjal, mitu autot on läinud, millal ja kas neid on veel tulemas või on mõtekas liikuda edasi järgmisesse punkti, kus oodata offroad-actionit.

Seadke oma sammud juba reede õhtul Sirgala suunas. Võistlusklasside Proloogitrass on hästi jägitav ja täis põnevaid takistusi. Olge valmis puhkama oma autos või näiteks Narva-Jõesuu mõnes majutusasutuses, kuid olge juba vara-vara hommikul tagasi, sest vaatamist peaks jätkuma.

Võtke kaasa ilmastikule vastav riietus ja jalanõud ning olete tunnistajaks erilisele võistlusüritusele. ASMV Võistluskeskuses on olemas toitlustuspunkt, välikäimla ja muu eluks hädavajalik.

NB! Piirdelindid kogu võistlusalas on selleks, et vältida õnnetusi. Kohtunike ja ametnike korraldusi palume tõsiselt võtta - vastasel juhul võite oma tegevusega seada ohtu enda ja teiste tervise.

Küsimused korralduse kohta - 52 98 918 e-post: oliver@luige-team.ee

Ohud rajal: 

  • Ettevaatusabinõud, mis on olulised Teie lastele, ei tule kahjuks ka Teile endile. Raja trass ei ole piiratud. Jälgige autode liikumisttrajektori pidevalt ning vältige nende teele jäämist.
  • Kui kiirematel rajalõikudel on kurve, on oht võistlusautode ümberpaiskumiseks, ohutuks kauguseks on 20 m
  • Kui tõusude ja takistuste juures on lahtist muda, kive või muud rajamaterjali, võib võistlusautode rataste alt välja paiskuda väga kiiresti lendavaid ainekogumeid. Ohutuks kauguseks on 20
  • Kui näed võistlusautot vintsimas, ära kunagi jälgi seda tegevust piki vintsimise telge, s.o. eest või tagant, õige ohutum on seda teha küljelt, kuid mitte lähemalt kui 10 m
  • Puudevahelistel rajalõikudel võivad olla ohtlikud ootamatult langevad puud. Õigest kiiruse ja kursi valikust eksinud maastur võib paiskuda puu otsa, mis üldreeglina lõpeb puu kiire langemisega. Seepärast on parem hoiduda sellistes kohtades vähemalt 10 m kaugusele